Visio Pro pro služby Office 365

Visio Pro pro služby Office 365

Předplaťte si Visio a pracujte týmově na vytváření složitých a univerzálních diagramů. Máte k dispozici 70 předdefinovaných šablon a tisíce obrazců, které splňují oborové standardy, včetně těchto: obchodní diagramy, procesní diagramy, IT diagramy, Softwarové a databázové diagramy, diagramy operací, technologické diagramy, mapy a plány prostorového uspořádání.

Objednat Visio Pro pro služby Office 365

11,00 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

13,10 € měsíčně za uživatele

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Snadné vytváření diagramů

Pusťte se do vytváření diagramů s využitím sady předpřipravených diagramů a kontextových tipů a triků.

Široká nabídka šablon

S Visio Pro pro Office 365 máte k dispozici 70 předdefinovaných šablon a tisíce obrazců, které splňují oborové standardy.

Snadná týmová spolupráce na diagramech

Umožněte ostatním, aby k diagramům nebo obrazcům přidávali komentáře prakticky z libovolného zařízení, ať už přes Visio nebo z prohlížeče přes Visio Services (vyžaduje SharePoint nebo Office 365). Získejte vizuální ukazatele toho, na jakých obrazcích ostatní lidé pracují nebo které komentují, a jednoduše synchronizujte diagramy při ukládání.

Funkce

Profesionální diagramy

Visio Pro - Profesionální diagramyMáte k dispozici 70 předdefinovaných šablon a tisíce obrazců, které splňují oborové standardy, včetně těchto:

 • Obchodní diagramy, jako je třeba vývojový diagram, časová osa, kontingenční diagram nebo organizační diagram.
 • Procesní diagramy, jako jsou třeba vývojové diagramy křížového procesu, IDEF0 (Integration Definition for Process Modeling), BPMN (Business Process Modeling Notation) 2.0 nebo pracovní postupy Microsoft SharePointu.
 •  IT diagramy, jako je třeba diagram ITIL (Information Technology Infrastructure Library), diagram služby Active Directory, podrobný síťový diagram nebo diagram montážní skříně.
 • Softwarové a databázové diagramy, třeba diagram s notací pro modelování databáze, diagram s mapou webu nebo diagram UML (Unified Modeling Language) 2.4.
 • Diagramy operací, jako je třeba Six Sigma, plány domovních instalací a potrubí a mapy hodnotového toku.
 • Technologické diagramy, jako je třeba elektrický diagram, diagram obvodů nebo diagram systémů. Aktualizované šablony zahrnují dodržování předpisů IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers).
 •  Mapy a plány prostorového uspořádání, třeba plán topení, ventilace a klimatizace (TVK), uspořádání kanceláře, situační plán nebo prostorový plán. Aktualizované šablony obsahují přes 600 obrazců, které vyhovují modernímu vkusu, a 400 inteligentních obrazců, které pomáhají zvýšit produktivitu.

Pomocí jednoduchého průvodce můžete automaticky vytvářet diagramy z dat počínaje organizačními diagramy.

Rychlé přizpůsobení a dokončení diagramů

Visio Pro - Rychlé přizpůsobení a dokončení diagramů

Upravujte profesionálně vypadající diagramy pomocí bohaté sady efektů a motivů a dejte vašemu návrhu úplně jiný vzhled – stačí jenom párkrát kliknout.

Provádějte běžné činnosti vytváření diagramů (změny obrazců, automatické zarovnání a umístění, duplikování stránek a změny jejich pořadí) v intuitivním prostředí při zachování metadat a připojení obrazců.

Oživení diagramů propojením dat

 • Visio Pro - Oživení diagramů propojením datVizualizujte data v reálném čase v kontextu organizační struktury, sítě IT, výrobního podniku nebo složitých obchodních procesů a získejte úplný přehled o všem. Obrazce Visia můžete připojit k více zdrojům dat, včetně Microsoft Excelu, Microsoft Excel Services, služby Active Directory, Microsoft SQL Serveru, Microsoft SQL Azure, Seznamů Microsoft SharePointu a Podnikového připojení.
 • Odhalte v datech vzory a významy pomocí datových symbolů, jako jsou nápadné ikony, symboly, barvy nebo pruhové grafy.
 • Získejte neustále aktuální zobrazení dat tím, že diagram propojíte se zdrojem dat, takže formátování obrazců se bude automaticky aktualizovat, aby odráželo změny podkladových dat.
 • Využijte výhod nové funkce připojení k excelové tabulce, které vytvoříte jediným krokem, a zaměňujte podle potřeby jediným kliknutím datové symboly.

Efektivní definování, vylepšení a zrovnoprávnění procesů

Visio Pro - Efektivní definování, vylepšení a zrovnoprávnění procesů

Dokumentujte procesy pomocí standardní notace, kterou si sami vyberete. S víc než 20 šablonami procesů nabízí Visio univerzální řešení typů procesu – BPMN 2.0, pracovní postup SharePointu, mapa hodnotového procesu a EPC.

Využijte výhod intuitivního prostředí vytváření podprocesů a řiďte spolupráci členů celého týmu.

Kontrolujte diagramy pomocí předdefinovaných nebo přizpůsobitelných ověřovacích pravidel, abyste měli jistotu, že jsou diagramy vytvořené v souladu s obecnými doporučenými postupy vytváření diagramů, oborovými standardy a potřebami dodržování předpisů.

Přes Visio Services v Office 365 sdílejte a vizuálně prezentujte procesy v celém podniku nebo sledujte aktivity procesů díky připojení k dynamickým datům.

Snadná týmová spolupráce na diagramech

Visio Pro - Snadná týmová spolupráce na diagramech

 • Umožněte ostatním, aby k diagramům nebo obrazcům přidávali komentáře prakticky z libovolného zařízení, ať už přes Visio nebo z prohlížeče přes Visio Services (vyžaduje SharePoint nebo Office 365). Získejte vizuální ukazatele toho, na jakých obrazcích ostatní lidé pracují nebo které komentují, a jednoduše synchronizujte diagramy při ukládání.
 • Zjednodušte týmovou spolupráci a snižte riziko chyb tím, že dvěma nebo víc lidem umožníte současně pracovat na stejném diagramu v jednom souboru.
 • Okamžitě můžete začít řešit zpětnou vazbu přes rychlé zprávy nebo hovor/videohovor s recenzenty přímo z Visia. (Vyžaduje kompatibilní aplikaci pro zasílání rychlých zpráv, jako je Microsoft Skype pro firmy nebo Microsoft Lync.)

Předávejte si jedinou verzi toho správného diagramu – prostřednictvím prohlížeče

Visio Pro - prostřednictvím prohlížeče

 • Sdílejte diagramy prostřednictvím prohlížeče, aby měly širší dosah a dostaly se i k lidem, kteří nemají nainstalované Visio – prostřednictvím Visio Services v Office 365.
 • Když se aktualizují podkladová data, aktualizují se diagramy v prohlížeči.

Zabezpečení diagramů pomocí technologií Microsoftu na ochranu souborů

Visio Pro - Zabezpečení diagramůPřed únikem informací vás pomůže ochránit nástroj IRM (Správa přístupových práv k informacím), který zajišťuje trvalou ochranu e-mailových zpráv a příloh, dokumentů a diagramů.

Využití prostředí připomínajícího Office

Visio Pro - Využití prostředí připomínajícího OfficeVyužijte výhod inovací prostředí Office, jako je tmavý motiv, Delve, funkce Řekněte mi nebo podpora DPI ve vysokém rozlišení, které uspokojí nejrůznější potřeby vytváření diagramů a spolupráce.

Získání výhod Office 365

 • Visio Pro - Získání výhod Office 365Umožněte uživatelům začít rychle pracovat díky technologii streamování aplikace.
 • Zjednodušte nasazení povolením automatické instalace nejnovějších oprav a aktualizací. Můžete se taky rozhodnout pro odložení instalací pomocí centralizovaných zásad – v nutných případech tak bude možné testovat kompatibilitu.
 • Umožněte uživatelům pracovat na počítači podle jejich volby. Můžou si Visio nainstalovat na víc počítačů nebo i dočasně na veřejné počítače při cestování.
 • Využívejte výhody integrace s dalšími službami Office 365, třeba integrace s informacemi o stavu a zasíláním rychlých zpráv prostřednictvím Microsoft Skypu pro firmy nebo Microsoft Lyncu a Online Skypu pro firmy.