Sharepoint Online P2

Sharepoint Online P2

Sharepoint Online P2 je nástroj pro sdílení dokumentů s kolegy či obchodními partnery z jednoho centrálního úložiště. Kromě dokumentové struktury můžete vytvářet sdílené objekty jako například kalendáře, kontakty. Navíc jsou zde možnosti řízení přístupu a delegování práv – zkrátka do jakých složek může daný uživatel přistupovat a co může s dokumenty dělat.
Tento plán vychází z produktu Sharepoint online P1 navíc je obohacen o další funkce. Například aplikace založená na formuláři, Business Inteligence (BI) – možnost grafických online náhledů čerpající dat uložených v excel souborech. 

Objednat Sharepoint Online P2

6,70 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Dostupnost na různých zařízeních

Mobilní sharepointové aplikace jsou dostupné pro různá zařízení. Umožňují snadný přístup a práci s informačním kanálem SharePointu všude, kde právě jste.

Jednoduchá správa

Nastavení trvá jen chvilku. Výkonná konzola správce umožňuje organizaci jednoduše spravovat funkce, zásady a zabezpečení celého obsahu a funkcí SharePointu. Údržba serverů je automatická, takže máte pořád aktuální verzi a nejnovější funkce s minimem výpadků.

Spolehlivost a standardy na podnikové úrovni

Zabezpečte svoje data tím, že je budete hostovat v datacentrech umístěných v různých oblastech (na území EU). Datacentra nabízejí nejlepší funkce zotavení po havárii a servery jsou nepřetržitě monitorované týmy expertů.

Funkce

Aplikace

Katalog aplikací a Marketplace
Jako správce SharePointu Online můžete vytvořit web Katalog aplikací a zpřístupnit na něm uživatelům k instalaci interně vyvinuté vlastní aplikace. 

Spolupráce

Týmové weby
Týmového web je základní jednotka ve které zpřístupníte dané skupině uživatelů dokumenty, aplikace, kalendáře, emaily atd. Jednotlivé podsložky týmového webu se vytváří z nabídky aplikací. Nejčastější aplikace jsou knihovny dokumentů, sdílené úkoly, kalendáře, emaily, oznámení, diskusní vývěsky atd.

Správa práce
Pomocí výkonné konzole pro správu můžete v rámci své organizace snadno spravovat možnosti, zásady a zabezpečení veškerého obsahu a všech funkcí v rámci služby SharePoint.

Externí sdílení
Data ze sharepoint online můžete sdílet i externím uživatelům mimo Vaší organizaci. Externím uživatelům můžete nastavit přístup nevyžadující přihlášení, vyžadující přihlášení a také můžete vygenerovat časově omezený odkaz.

Vyhledávání

Základní vyhledávání

Standardní vyhledávání

Podnikové vyhledávání

 

V sharepoint online P1 můžete hledat napříč jednotlivými týmovými weby. Vyhledává se fulltextem napříč obsahem dokumentů i jejich názvy. Výsledky můžete upřesnit podle typu souboru, autora či data poslední změny.

Správa obsahu

Sharepoint Online správa obsahuSpráva obsahu
Správa záznamů
Elektronické zjišťování, ACM, dodržování předpisů

Podniková řešení

Sharepoint online sledování obsahuAccess Services
Visio Services
Aplikace založená na formuláři
Podnikové připojení
Pracovní postup SharePointu

Business Intelligence

Excel Services, PowerPivot, PowerView