Sharepoint Online P1

Sharepoint Online P1

Sharepoint Online P1 je nástroj pro sdílení dokumentů s kolegy či obchodními partnery z jednoho centrálního úložiště. Kromě dokumentové struktury můžete vytvářet sdílené objekty jako například kalendáře, kontakty. Navíc jsou zde možnosti řízení přístupu a delegování práv – zkrátka do jakých složek může daný uživatel přistupovat a co může s dokumenty dělat.

Objednat Sharepoint Online P1

4,20 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Dostupnost na různých zařízeních

Mobilní sharepointové aplikace jsou dostupné pro různá zařízení. Umožňují snadný přístup a práci s informačním kanálem SharePointu všude, kde právě jste.

Jednoduchá správa

Nastavení trvá jen chvilku. Výkonná konzola správce umožňuje organizaci jednoduše spravovat funkce, zásady a zabezpečení celého obsahu a funkcí SharePointu. Údržba serverů je automatická, takže máte pořád aktuální verzi a nejnovější funkce s minimem výpadků.

Spolehlivost a standardy na podnikové úrovni

Zabezpečte svoje data tím, že je budete hostovat v datacentrech umístěných v různých oblastech (na území EU). Datacentra nabízejí nejlepší funkce zotavení po havárii a servery jsou nepřetržitě monitorované týmy expertů.

Funkce

Aplikace

Katalog aplikací a Marketplace
Jako správce SharePointu Online můžete vytvořit web Katalog aplikací a zpřístupnit na něm uživatelům k instalaci interně vyvinuté vlastní aplikace. 

Spolupráce

Týmové weby
Týmového web je základní jednotka ve které zpřístupníte dané skupině uživatelů dokumenty, aplikace, kalendáře, emaily atd. Jednotlivé podsložky týmového webu se vytváří z nabídky aplikací. Nejčastější aplikace jsou knihovny dokumentů, sdílené úkoly, kalendáře, emaily, oznámení, diskusní vývěsky atd.

Správa práce
Pomocí výkonné konzole pro správu můžete v rámci své organizace snadno spravovat možnosti, zásady a zabezpečení veškerého obsahu a všech funkcí v rámci služby SharePoint.

Externí sdílení
Data ze sharepoint online můžete sdílet i externím uživatelům mimo Vaší organizaci. Externím uživatelům můžete nastavit přístup nevyžadující přihlášení, vyžadující přihlášení a také můžete vygenerovat časově omezený odkaz.
 

Vyhledávání

Základní vyhledávání

Standardní vyhledávání

V sharepoint online P1 můžete hledat napříč jednotlivými týmovými weby. Vyhledává se fulltextem napříč obsahem dokumentů i jejich názvy. Výsledky můžete upřesnit podle typu souboru, autora či data poslední změny.

Správa obsahu

sharepoint online správa konzoleSpráva obsahu

Správa záznamů

Podniková řešení

Sharepoint Online sledování obsahu​Access Services

Pracovní postup SharePointu