Produkty

Produkty

Produkty

Přehled nabízených produktů Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 Vám umožní snadnou a efektivní komunikaci, která posune Vaše podnikání dopředu.
Pro běžnou denní agendu Vám jsou k dispozici zejména tyto produkty:

Poštovní služby - exchange online
Kancelářské aplikace - Office 365 Business a Office 365 Pro Plus
Datové úložiště - Onedrive a Sharepoint Online
Řízení projektů - Visio Pro a Project Pro
Online komunikace - Skype pro firmy a Yammer
Řízení komunikace se zákazníky - CRM Online

 

Níže zobrazené produkty jsem přehledně rozděleny podle jednotlivých sekcí. V náhledu produktu jsou uvedeny základní informace, pokud se chcete dozvědět více klikněte na detail produktu. Pokud potřebujete upřesnit Váš výběr využijte našeho cloud poradce nebo nás kontaktujte.

Poštovní služby +

Kancelářské aplikace +

Datové uložiště +

Řízení projektů +

Online komunikace +

Řízení komunikace se zákazníky (CRM) +

 • CRM Online Basic

  Výkonný nástroj pro efektivní řízení vztahu se zákazníky. Díky integraci s ostatními službami O365 poskytuje komplexní možnosti jak řídit, sledovat a vyhodnocovat aktivity spojené se zákazníky. CRM online Basic je pokročilý plán s možností čtení a zápis vlastních polí, základních entit a reportingu.  

  Zjisti více
  CRM Online Basicicon
 • CRM Online Essentials

  Výkonný nástroj pro efektivní řízení vztahu se zákazníky. Díky integraci s ostatními službami O365 poskytuje komplexní možnosti jak řídit, sledovat a vyhodnocovat aktivity spojené se zákazníky. Essentials je základní plán pro přístup k aktivitám a jejich zaznamenání.  

  Zjisti více
  CRM Online Essentialsicon
 • CRM Online Professional

  Výkonný nástroj pro efektivní řízení vztahu se zákazníky. Díky integraci s ostatními službami O365 poskytuje komplexní možnosti jak řídit, sledovat a vyhodnocovat aktivity spojené se zákazníky. Professional je komplexní plán včetně modulů  marketing, prodej a možností individuálního nastavení. Licenci lze pořídit v minimálním počtu 5ks. CRM Online Professional je plán, obsahuje kompletní nabídku pro řízení vztahu se zákazníky. Je rozdělen do sekcí PRODEJ, SLUŽBY A…

  Zjisti více
  CRM Online Professionalicon
 • CRM Online Professional pro uživatele s předplatným O365 E3-E5

  Výkonný nástroj pro efektivní řízení vztahu se zákazníky. Díky integraci s ostatními službami O365 poskytuje CRM Online Professional komplexní možnosti jak řídit, sledovat a vyhodnocovat aktivity spojené se zákazníky. Professional je komplexní plán včetně modulů  marketing, prodej a možností individuálního nastavení. Zvýhodněná edice pro zákazníky, kteří již využívají Office 365 Enterprise E3 a vyšší. Licenci lze pořídit v minimálním počtu 5ks. CRM Online Professional je plán,…

  Zjisti více
  CRM Online Professional pro uživatele s předplatným O365 E3-E5icon