Project Pro pro služby Office 365

Project Pro pro služby Office 365

Plánujte a řiďte projekty snadno s Project Pro pro služby Office 365 díky intuitivním ovládacím prvkům a flexibilním týmovým nástrojům, které vaší organizaci pomůžou dosáhnout zamýšlených obchodních výsledků. Získejte řídicí a funkční možnosti Projectu Professional 2016 prakticky kdekoli ve formě stále aktuálního předplatného desktopové verze prostřednictvím Office 365.

Objednat Project Pro pro služby Office 365

21,10 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

25,30 € měsíčně za uživatele

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Udržování pořádku v projektech

Plánujte a řiďte projekty snadno díky intuitivním ovládacím prvkům a flexibilním týmovým nástrojům, které vaší organizaci pomůžou dosáhnout zamýšlených obchodních výsledků.

Efektivní řízení a stanovení priorit

Pracujte efektivně a stanovte si priority ve vizuálně bohatém a kontextovém rozhraní, které umožňuje agregovat každodenní práci, úkoly projektu, důležité podrobnosti a víc časových os.

Řízení projektů kdekoli

Řídit projekty můžete prakticky kdekoli – pomocí nástrojů, které vám umožní být v kontaktu se svým týmem a mít přehled o projektech, i když jste na cestách.

Funkce

Efektivní řízení a stanovení priorit

Project pro - Efektivní řízení a stanovení priorit

 • Plány projektů budete mít pod kontrolou bez ohledu na jejich velikost.
 • Bohatě vybavené a rovnou použitelné nástroje pro generování sestav s dobře známým prostředím připomínajícím Office vám umožní rychle změřit průběh projektu a přidělení zdrojů.
 • Díky zvýrazňování cest úkolů v Ganttově diagramu budete vždycky vědět, jak na sebe úkoly navazují, a poznáte, které jsou nejdůležitější pro úspěšnost projektu.
 • V kontextovém uživatelském rozhraní můžete organizovat plány, propojovat úkoly a vytvářet časové osy. Tak se můžete zaměřit na nejdůležitější věci.

Řízení projektů kdekoli

 • Project Pro - Řízení projektů kdekoliDíky vylepšené integraci Projectu a Office 365 (nebo SharePointu) sdílejte prostřednictvím vyhrazeného projektového webu nejnovější stav, konverzace a časovou osu projektu.
 • Párkrát jednoduše klikněte a vytvořte tak projektový web, na kterém můžete rychle sdílet podrobné informace o projektu se svým týmem. Všichni tak budou pořád ve spojení a budou mít přehled.

Úspěšné předávání projektových informací

Předvádějte účinné prezentace, které umožní okamžitě získat přehled o přidělení zdrojů, nákladové efektivitě a spoustě důležitých podrobností projektů.

Project Pro - Úspěšné předávání projektových informací

 • Zobrazení několika časových os projektu umožňuje vizualizovat projekt a poskytovat vynikající prezentace vašemu týmu, vedoucím pracovníkům a účastníkům projektu.
 • Jednoduše sdílejte pohledy, které umožňují lépe sdělit průběh a dosáhnout požadovaných výsledků.
 • Používejte předdefinované sestavy jako třeba Zbývá dokončit (Burndown) a Přehled zdrojů, které umožňují rychle změřit průběh a účinně informovat členy týmu, vedoucí pracovníky a účastníky projektu. Ve známém prostředí připomínajícím Excel můžete taky vytvářet vlastní sestavy.
 • Kopírujte snadno obsah z Projectu do známých aplikací Office jako Word nebo PowerPoint bez ztráty přesnosti a možnosti měnit popisky a styly.

Předvídání změn

Předvídejte pomocí prognostických zobrazení změny každodenní práce vstupující do vašich projektů a zdrojů nutných k provedení této práce.

Project Pro - Předvídání změn

 • Rozšířené nástroje jako Týmový plánovač vám nebo Rezervování zdrojů pomůžou zjistit a napravit potenciální problémy dřív, než ovlivní váš plán.
 • V Projectu můžete úkoly nastavit jako Neaktivní a rychle analyzovat možné scénáře bez nutnosti předělat celý plán projektu.
 • Pomocí nové analýzy cest úkolů odhalte potenciální problémy dřív, než se stanou skutečnými.
 • Uskutečňujte úspěšné projekty díky efektivní správě podrobností plánování, rozvrhování a realizace projektů.

Aplikace z Office Storu

Prozkoumejte Office Store a rychle inovujte pomocí flexibilních možností, které dovolují přizpůsobit a rozšířit předdefinované funkce.

Project Pro - Aplikace z Office Storu

 • Nový Office Store nabízí doplňky pro Office, které rozšiřují funkce Projectu a umožňují řešit specifické problémy související s požadavky vás nebo vaší firmy.
 • Najděte doplňky na webu Office.com a zvolte možnosti jejich distribuce nebo k nim umožněte přístup prostřednictvím podnikového katalogu aplikací.
 • Pusťte se do vývoje aplikací s robustní architekturou – začněte používat snadno dostupnou sadu SDK (Software Development Kit), která je určená k vlastnímu programování.

Zlepšení každodenní spolupráce

Pracujte bez problémů s různými nástroji – umožněte všem členům týmu spolupracovat s využitím informací, které potřebují k dosažení úspěchu.

Project Pro - Zlepšení každodenní spolupráce

 • Project funguje dobře s Office, Office 365, SharePointem a Skypem pro firmy. Získáte tak kompletní systém řízení projektů podporující spolupráci.
 • Projektové informace můžete snadno kopírovat do aplikací Office, jako je PowerPoint, nebo do e-mailu. Důležité plány a podrobnosti můžete ukládat do Office 365 a SharePointu.
 • Synchronizace seznamu úkolů mezi Projectem a Office 365 nebo SharePointem je lepší než dřív a umožní vám rychle poskytovat informace o projektu členům svého týmu a snadno přijímat jejich změny prakticky kdekoli.

Komunikace v reálném čase

Komunikujte v reálném čase s členy týmu na druhé straně chodby nebo na opačném konci světa pomocí nástrojů, které budou rychle a bezpečně přenášet vaše důležité konverzace.

Project Pro - Komunikace v reálném čase

 
 • Zjistěte, jestli je člen týmu připravený mluvit nebo komunikovat pomocí rychlých zpráv Skypu pro firmy – stačí se podívat na jeho stav v plánu projektu.
 • Odešlete rychlé zprávy a zahajte tak konverzaci v reálném čase nebo otevřete prostor pro sdílenou schůzku přímo z projektu – díky integraci Online Skypu pro firmy s Projectem a Office 365.
 • Předávejte informace o projektu, sledujte účinně stav a přijímejte změny prakticky kdekoli – díky vylepšené synchronizaci seznamů mezi SharePointem a Projectem.

Zjednodušení IT

Získejte výhody Office 365 se známým rozhraním a aplikací Project Professional.

Project Pro - Zjednodušení IT

 • Umožněte uživatelům začít rychle pracovat díky technologii streamování aplikace.
 • Zjednodušte nasazení povolením automatické instalace nejnovějších oprav a aktualizací (využijte možnost odložení instalací pomocí centralizovaných zásad – v nutných případech tak bude možné testovat kompatibilitu).
 • Umožněte uživatelům pracovat na počítači podle jejich volby (s možností nainstalovat Project na víc počítačů nebo i na veřejné počítače při cestování).
 • Využívejte výhody integrace s dalšími službami Office 365, třeba integrace s informacemi o stavu a zasíláním rychlých zpráv prostřednictvím Microsoft Skypu pro firmy a Online Skypu pro firmy, a taky možnost ukládat a sdílet projekty na SharePointu Online a Projectu Online.