Pracujte kdekoliv a v pohodě

Pracujte kdekoliv a v pohodě

Pracujte kdekoliv a v pohodě

Office 365 od společnosti Microsoft jsou cloudové služby které nabízí špičkový email, bezpečné úložiště dokumentů, kancelářský balík MS Office a další produkty, které umožňují efektivní práci Vašeho týmu. 

 

Office 365 je paleta produktů, které jsou provozovány na cloudové infrastruktuře společnosti Microsoft. Zákazník si produkty pronajímá jako předplacenou službu s předem definovanou dostupností SLA (service level agreement). Pro zákazníka, který využívá Office 365 tak odpadají nároky na pořizování vlastní HW infrastruktury. Další výhodou je jednoduchá licenční politika Office 365 díky ní odpadají náklady spojené na správu a údržbu licencí, které by musel zákazník pořizovat pro místní (on-premise) řešení.

 

Produkty Office 365 můžeme rozdělit do těchto základních skupin:

 

Email pro profesionály
Exchange online Vám poskytne profesionální email bez nutnosti investovat do HW a SW. Během jednoho dne můžete začít používat profesionální firemní email s kapacitou 50GB s možností vytvářet a sdílet kalendáře, úkoly, kontakty a poznámky. 
Možnost posílat a přijímat zprávy do kapacity 25MB. Široká podpora platforem a zařízení – ať už jste kdekoli, můžete např. zadat nový kontakt do sdílené složky a kontakt se ihned objeví všem uživatelům. Smazané položky můžete do 30 dnů zpět obnovit. 

 

Kancelářské aplikace
S produkty Office 365 Business či Office 365 Pro plus máte vždy u sebe celou sadu vám dobře známých špičkových nástrojů pro zvyšování produktivity.Aplikace MS Office (vždy jejich nejnovější verze) vám umožňují vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty v reálném čase s libovolnými uživateli na počítačích PC/Mac nebo na zařízeních se systémy iOS, Android™ nebo Windows.

 

Nástroje pro práci v týmu
Ukládejte a sdílejte data pomocí OneDrive pro firmy bez nutnosti pořizovat datový server. S 1TB úložištěm na uživatele budete mít spoustu prostoru pro všechny soubory. Protože se ukládají online, můžete je sdílet s lidmi z vaší společnost nebo i mimo ni odkudkoli a kdykoli je to potřeba. A nakonec, díky HD videu s víc účastníky, sdílení obsahu a sdíleným kalendářům jste se svým týmem vždy sladění.

 

 

Chcete se dozvědět více? Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky.

Jaký produkt si vybrat? Přejděte na cloudového poradce.