Onedrive pro firmy

Onedrive pro firmy

Se službou Onedrive pro firmy budete mít všechny Vaše soubory bezpečně uložené a dostanete se k nim jednoduše odkudkoli z Vašeho PC, tabletu, telefonu. Pokud nemáte svoje zařízení, k souborům se dostanete přes webový prohlížeč. Soubory či celé adresáře lze jednoduše a bezpečně sdílet jak interně tak s vnějšími uživateli. V ceně je kapacita 1TB pro každého uživatele.

Objednat Onedrive pro firmy

4,20 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Ukládání

Uložte všechny svoje soubory na online úložiště OneDrive pro firmy s kapacitou 1TB. Jednoduše a bezpečně sdílejte vybranné soubory s kolegy nebo externími uživateli. Nastavte si kdo může soubor upravovat kdo pouze číst. Platnost sdílení lze časově omezit.

Synchronizace

S klientem pro synchronizaci Onedrive pro firmy můžete soubory synchronizovat mezi zařízeními, abyste k nim měli přístup odkudkoli, i když jste offline. Pro online práci můžete k úložišti přistupovat přes webový prohlížeč.

Hledání

Potřebné soubory v online úložišti Onedrive pro firmy najdete v řádu sekund pomocí jednoduchého hledání. Nebo použijte Office Delve, pomocí kterého objevíte nový relevantní obsah.

Funkce

Sdílení

Sdílejte svoje soubory bezpečně – s kolegy, obchodními partnery nebo zákazníky. U každého souboru můžete určit, kdo ho může zobrazit a upravit.

Společná práce na dokumentu

Nejnovější verze MS Office 2016 či Office online umožňuje pracovat na jednom dokumentu více uživatelům v reálném čase. Pokud máte soubor uložený v Onedrive můžete pozvat kolegu či externí osobu a dokument upravovat současně. 

Přispívání

OneDrive pro firmy je součástí Office 365, a umožňuje proto vytváření, úpravy a revize dokumentů v reálném čase pomocí dobře známých nástrojů. A dokonce o nich můžete diskutovat na Yammeru.

Správa

Můžete zajistit, aby všichni pracovali na nejaktuálnější verzi dokumentu, a v případě potřeby si můžete prohlédnout nebo obnovit předchozí verze. A nastavit si integrovaný schvalovací proces pro dokumenty, které jsou připravené na revizi.

Jednoduché nasazení

Pomocí Centra pro správu Office 365 můžete odkudkoliv spravovat uživatelské účty, úložiště a nastavení. Navíc OneDrive pro firmy nabízí hybridní možnosti pro využívání vašich místních řešení s cloudem.

Zabezpečené

Společnost Microsoft zajišťuje, aby vaše soubory byly šifrované při přenosech i při uložení, a to pomocí nejpokročilejších dostupných šifrovacích metod. 

Důvěryhodné

OneDrive pro firmy je v souladu s mezinárodními standarty jako je  ISO 27001, smlouvy o zpracování dat, vzorové doložky EU, HIPAA, FISMA, FERPA, SSAE 16 a další.