Office 365 Pro Plus

Office 365 Pro Plus

Jsou známé nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint, Onenote, Publisher, Outlook, Access a Skype pro Firmy dostupné, kdekoliv a kdykoliv je potřebujete. Užijte si plně nainstalované prostředí Office na počítačích PC i Mac, na tabletech s Windows, na zařízeních iPad®, na Android™ tabletech a na většině mobilních zařízení.

Součástí balíčku je také online úložiště OneDrive pro firmy s kapacitou 1TB pro uživatele.

Objednat Office 365 Pro Plus

12,90 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Office na vašich zařízeních

S Office 365 Pro Plus máte vždycky nejnovější verze známých aplikací Office bez ohledu na to, jaké zařízení používáte – počítač PC nebo Mac, tablet nebo telefon. Tento plán umožňuje instalaci a provoz aplikací Office i na vzdáleném serveru v terminalovém provozu.

Rozšířené možnosti nasazení

Plán Office 365 Pro Plus umožňuje instalaci a provoz aplikací Office i na vzdáleném serveru v terminalovém provozu. To vše pomocí funkce shared computer activation.

Více možností pro správy

Nasaďte aplikace plánu Office 365 Pro Plus vlastními nástroji nebo pomocí online služby Office 365 a upgradujte bez problémů.

Funkce

Sada Office 2016– Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Publisher, Access a Skype pro firmy

  • Zachyťte nápady, jak vám to nejlíp vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.
  • Otevírejte soubory PDF a upravujte odstavce, seznamy a tabulky, jak jste zvyklí z wordových dokumentů.
  • Sledujte komentáře ve wordových dokumentech a označujte je za vyřízené novým tlačítkem pro odpověď.
  • Převeďte svá data na graf nebo tabulku ve dvou a míň krocích a rychle je analyzujte. Potom je můžete zobrazit s jiným formátováním.
  • Vkládejte do onenotových poznámkových bloků excelové tabulky, visiové diagramy, fotky a skoro všechny ostatní druhy počítačových souborů.
  • Sdílejte powerpointové prezentace na internetu posláním odkazu.
  • Navrhujte vlastní marketingové materiály, které vystihují vaši značku a zaujmou zákazníky.
Office na počítačích, tabletech a telefonechicon

Office na počítačích, tabletech a telefonech

Vychutnejte si práci s plnými verzemi nainstalovaných aplikací Office na počítačích, Macích, Windows tabletech a zařízeních iPad® a tabletech Android™ a většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů nebo Maců, 5 tabletů (Windows, iPad, a Android) a 5 telefonů.

Ukládání a sdílení souborůicon

Ukládání a sdílení souborů

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s PC nebo Macem a mít tak k němu přístup offline. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli ve vaší organizaci i mimo ni a určovat, kdo může jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.

Office Onlineicon

Office Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči.

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhůicon

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Pomocí Swaye, což je nová aplikace v Office 365, můžete snadno vytvářet působivé, interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály – přímo ze svého telefonu, tabletu nebo prohlížeče. Vytvořené swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Samoobslužné funkce Business Intelligence v Exceluicon

Samoobslužné funkce Business Intelligence v Excelu

Zvládněte toho víc s nástrojem, který už znáte: Excelem. Objevujte data a připojujte se k nim pomocí Power Query, modelujte a analyzujte je v Power Pivotu a vizualizujte přehledy v interaktivních sestavách a mapách pomocí nástrojů Power View a Power Map.

Power BI pro Office 365 je samostatná služba, která vám umožní snadno nastavit online galerii pro excelové sestavy tak, aby všichni uživatelé ve vaší organizaci mohli přistupovat k sestavám, sdílet poznatky o datech a spolupracovat odkudkoliv a na libovolném zařízení.

Součástí všech plánů Office 365 pro firmy je

Spolehlivosticon

Spolehlivost

Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.

Zabezpečeníicon

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a proaktivním monitorováním zajišťují, že data zákazníků zůstanou v bezpečí.

Soukromíicon

Soukromí

Data patří vám. Microsoft chrání data i vaše soukromí.

Aktualizaceicon

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům  Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.

Integrace služby Active Directoryicon

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podporaicon

Podpora

Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav