Office 365 Enterprise E1

Office 365 Enterprise E1

Plán Office 365 Enterprise E1 obsahuje služby firemního emailu, nástroje pro webové konference a sdílení dokumentů. Plány Enterprise mají rozšířené funkce a detailnější možnosti nastavení. Jsou tedy primárně určeny pro větší podniky.

Objednat Office 365 Enterprise E1

6,70 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Podpořte své týmy

S Office 365 Enterprise E1 dáte svým týmům možnost dosahovat lepších výsledků za kratší dobu díky snadnému sdílení souborů, spoluvytváření v reálném čase a online schůzkám, ke kterým se dostanou všude.

Přizpůsobte své služby

Získejte přesně ty služby, které potřebujete. Zkombinujte Office 365 Enterprise E1 s vašimi stávajícími investicemi a propojte služby pro různé uživatele.

Získejte kontrolu nad IT

Snižte režijní náklady na informační technologie, ale neztrácejte nad nimi kontrolu. S Office 365 Enterprise E1z jednodušíte správu a zautomatizujte úlohy.

Funkce

Email a kalendářeicon

Email a kalendáře

Používejte profesionální e-mail ve známém prostředí Outlooku s mnoha funkcemi na svém stolním počítači nebo pomocí Outlook Web Appu ve webovém prohlížeči. Získejte 50GB poštovní schránku pro každého uživatele a posílejte přílohy až do 150 MB.

Online schůzkyicon

Online schůzky

Pořádejte přes internet online schůzky se zvukem a videem ve vysokém rozlišení nebo webové konference. Ke schůzce se připojíte jediným klepnutím nebo kliknutím na smartphonu, tabletu nebo počítači.. Vše díky aplikace Skype pro firmy.

Funkce Meeting Broadcasticon

Funkce Meeting Broadcast

Funkce umožňuje vysílat schůzky Skypu pro firmy na internetu až pro 10 000 lidí, kteří se můžou zúčastnit v prohlížeči na téměř libovolném zařízení. Schůzky se dají doplnit aplikací Bing Pulse, která umožňuje hlasování a sledování názorů v reálném čase, a Yammerem, kde se v průběhu vysílání dá chatovat.

Zasílání rychlých zpráv a spojení se Skypemicon

Zasílání rychlých zpráv a spojení se Skypem

Spojte se s jinými uživateli Skypu pro firmy pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů a informujte je o své dostupnosti pomocí online stavu. Sdílejte informace o stavu, rychlé zprávy a hlasové hovory s uživateli Skypu.

Podniková sociální síťicon

Podniková sociální síť

Software pro spolupráci a podnikové aplikace Yammer vašim zaměstnancům umožní spojení se správnými lidmi, sdílení informací napříč týmy a organizaci všeho, co se týká projektů, aby se posunuly dál a rychleji.

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhůicon

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Pomocí Swaye, což je nová aplikace v Office 365, můžete snadno vytvářet působivé, interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály – přímo ze svého telefonu, tabletu nebo prohlížeče. Vytvořené swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Týmové webyicon

Týmové weby

Umožněte uživatelům snadné použití a sdílení dokumentů v základním 10GB úložišti s dalšími 500 MB úložného prostoru pro každého. Sdílejte ve službách Excel Services a Visio Services přehledy ve formě interaktivních sestav a zobrazujte je v prohlížečích mobilních zařízení, které podporují HTML5. 

Ukládání a sdílení souborůicon

Ukládání a sdílení souborů

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s PC nebo Macem a mít tak k němu přístup offline. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli ve vaší organizaci i mimo ni a určovat, kdo může jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.

Hledání a zjišťováníicon

Hledání a zjišťování

Buďte v obraze. Vyhledávejte a objevujte obsah v rámci Office 365 na základě individuálních přehledů. Office Delve je první prostředí, které využívá technologii Office Graph – kolekci analyzovaných signálů a přehledů získaných na základě chování uživatele a jeho vztahu k obsahu, tématům a kontaktům.

Office Onlineicon

Office Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči.

Podnikový videoportálicon

Podnikový videoportál

Spravujte pohodlně videa vaší organizace. Office 365 Video je místo, kde celá společnost nahrává, sdílí a vyhledává videa, a zajišťuje jejich bezproblémové přehrávání na různých zařízeních.

Aplikace pro Office a SharePointicon

Aplikace pro Office a SharePoint

S Office a SharePointem můžete využívat nové aplikace od třetích stran nebo zákazníků a integrovat tak webové služby přímo do dokumentů a webů.

Součástí všech plánů Office 365 pro firmy je

Spolehlivosticon

Spolehlivost

Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.

Zabezpečeníicon

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a proaktivním monitorováním zajišťují, že data zákazníků zůstanou v bezpečí.

Soukromíicon

Soukromí

Data patří vám. Microsoft chrání data i vaše soukromí.

Aktualizaceicon

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům  Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.

Integrace služby Active Directoryicon

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podporaicon

Podpora

Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav