Office 365 Business

Office 365 Business

Jsou známé nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint, Onenote, Publisher, Acces nebo Outlook, dostupné, kdekoliv a kdykoliv je potřebujete. Užijte si plně nainstalované prostředí Office na počítačích PC i Mac, na tabletech s Windows, na zařízeních iPad®, na Android™ tabletech a na většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů PC nebo Mac, na 5 tabletů (Windows, iPad a Android) a na 5 telefonů.

Součástí balíčku je také úložiště OneDrive pro firmy

poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s PC nebo Macem a pracovat offline. Sdílejte jednoduše dokumenty s ostatními uživateli uvnitř organizace i mimo ni a mějte kontrolu nad tím, kdo může jednotlivé soubory zobrazit a upravit.

Objednat Office 365 Business

8,80 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
platba kartou online

10,70 € měsíčně za uživatele

Objednat
platba kartou online

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Používejte Office kdekoli

S Office 365 Business využijete nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook kdekoliv a kdykoliv je potřebujete.Jednoduchý způsob licencování a nárok na nejnovější verzi produktu, dělá z Office 365 Business jeden z nejvyužívanějších produktů rodiny Office 365.

Jednodušší spolupráce

Vzhledem k tomu, že jsou vaše soubory uložené online, můžete je sdílet, a dokonce i spoluvytvářet, se všemi uživateli v reálném čase, a to bez ohledu na to, kde právě jste. Office 365 Business umožňují verzování, takže vidíte historii změn na dokumentu a můžete se vrátit podle potřeby zpět.

Vždycky aktuální nástroje

Soubory se ukládají online ve OneDrivu pro firmy, takže jsou vždycky synchronizované a aktuální. Aplikace Office jsou navíc vždycky v nejnovější verzi.

Funkce

Sada Office 2016– Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Access a Publisher

  • Zachyťte nápady, jak vám to nejlíp vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.
  • Jednoduše formátujte informace v Excelu pomocí nástrojů, které rozpoznávají vaše zvyky a automaticky dokončují data.
  • Jednoduše vkládejte obsah ze souborů PDF a vytvářejte vlastní skvěle vypadající wordové dokumenty.
  • Navrhujte vlastní marketingové materiály, které vystihují vaši značku a zaujmou zákazníky.
Office na počítačích, tabletech a telefonechicon

Office na počítačích, tabletech a telefonech

Vychutnejte si práci s plnými verzemi nainstalovaných aplikací Office na počítačích, Macích, Windows tabletech a zařízeních iPad® a tabletech Android™ a většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů nebo Maců, 5 tabletů (Windows, iPad, a Android) a 5 telefonů.

Ukládání a sdílení souborůicon

Ukládání a sdílení souborů

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s PC nebo Macem a mít tak k němu přístup offline. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli ve vaší organizaci i mimo ni a určovat, kdo může jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.

Office Onlineicon

Office Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči.

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhůicon

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Pomocí Swaye, což je nová aplikace v Office 365, můžete snadno vytvářet působivé, interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály – přímo ze svého telefonu, tabletu nebo prohlížeče. Vytvořené swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Součástí všech plánů Office 365 pro firmy je

Spolehlivosticon

Spolehlivost

Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.

Zabezpečeníicon

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a proaktivním monitorováním zajišťují, že data zákazníků zůstanou v bezpečí.

Soukromíicon

Soukromí

Data patří vám. Microsoft chrání data i vaše soukromí.

Aktualizaceicon

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům  Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.

Integrace služby Active Directoryicon

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podporaicon

Podpora

Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav