Office 365 Business Essentials

Office 365 Business Essentials

Základní plán (balíček) pro úspěšnou komunikaci ve Vaší firmě. Obsahuje služby firemního emailu, online úložiště 1TB pro každého uživatele, týmový web, nástroje pro online konference, nástroj Office online umožňující vytvářet a upravovat dokumenty MS Office v internetovém prohlížeči.

Objednat Office 365 Business Essentials

4,20 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

5,10 € měsíčně za uživatele

Objednat
koupit online (kartou)

Sleva 5 %
Chci objednat roční předplatné v CZK

Objednat
platba zálohovou fakturou

Office na vašich zařízeních

Office 365 Business Essentials obsahuje Office online -  nástroje jako jsou Word, Excel, PowerPoint dostupné pomocí internetového prohlížeče.

Zjednodušte si spolupráci s kolegy

S Office 365 Business Essentials můžete ukládat, synchronizovat a sdílejesoubory online, aby byly neustále aktuální. Dokumenty navíc můžete v reálném čase upravovat společně s jinými uživateli.

Snadné nastavení a správa

Plán Office 365 Business Essentials je určen pro podnikatele a firmy do 300 uživatelů, základní nastavení je tedy přizpůsobeno pro rychlé nasazení a pohodlnou správu.

Funkce

Email a kalendářeicon

Email a kalendáře

Používejte profesionální e-mail ve známém prostředí Outlooku s mnoha funkcemi na svém stolním počítači nebo pomocí Outlook Web Appu ve webovém prohlížeči. Získejte 50GB poštovní schránku pro každého uživatele a posílejte přílohy až do 150 MB.

Online konferenceicon

Online konference

Pořádejte online schůzky se zvukem a videem s možností jednoduchého sdílení obrazovky a HD videokonferencí. Vše díky aplikace Skype pro firmy

Zasílání rychlých zpráv a spojení se Skypemicon

Zasílání rychlých zpráv a spojení se Skypem

Spojte se s jinými uživateli Skypu pro firmy pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů a informujte je o své dostupnosti pomocí online stavu. Sdílejte informace o stavu, rychlé zprávy a hlasové hovory s uživateli Skypu.

Podniková sociální síťicon

Podniková sociální síť

Software pro spolupráci a podnikové aplikace Yammer vašim zaměstnancům umožní spojení se správnými lidmi, sdílení informací napříč týmy a organizaci všeho, co se týká projektů, aby se posunuly dál a rychleji.

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhůicon

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Pomocí Swaye, což je nová aplikace v Office 365, můžete snadno vytvářet působivé, interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály – přímo ze svého telefonu, tabletu nebo prohlížeče. Vytvořené swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Týmové webyicon

Týmové weby

Umožněte uživatelům snadné použití a sdílení dokumentů v základním 10GB úložišti a s dalšími 500 MB úložného prostoru pro každého v produktu sharepoint online.

Ukládání a sdílení souborůicon

Ukládání a sdílení souborů

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s PC nebo Macem a mít tak k němu přístup offline. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli ve vaší organizaci i mimo ni a určovat, kdo může jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.

Hledání a zjišťováníicon

Hledání a zjišťování

Buďte v obraze. Vyhledávejte a objevujte obsah v rámci Office 365 na základě individuálních přehledů. Office Delve je první prostředí, které využívá technologii Office Graph – kolekci analyzovaných signálů a přehledů získaných na základě chování uživatele a jeho vztahu k obsahu, tématům a kontaktům.

Office Onlineicon

Office Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči.

Součástí všech plánů Office 365 pro firmy je

Spolehlivost icon

Spolehlivost

Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.

Zabezpečení icon

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a proaktivním monitorováním zajišťují, že data zákazníků zůstanou v bezpečí.

Soukromíicon

Soukromí

Data patří vám. Microsoft chrání data i vaše soukromí.

Aktualizaceicon

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům  Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.

Integrace služby Active Directoryicon

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podporaicon

Podpora

Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav