Exchange Online P2

Exchange Online P2

Profesionální firemní email s kapacitou 50GB s možností vytvářet a sdílet kalendáře, úkoly, kontakty a poznámky. Možnost posílat a přijímat zprávy do kapacity 25MB.

Plán P2 navíc ubsahuje tyto pokročilé funkce: místní blokování pro archivaci, neomezené úložiště, hostovaná hlasová schránka, ochrana před únikem informací.

Objednat Exchange Online P2

6,70 € měsíčně za uživatele
(při platbě na rok dopředu)

Objednat
koupit online (kartou)

Objednat roční předplatné v Kč - sleva 5%
Objednat měsíční předplatné v Kč - bez závazku

Objednat
platba zálohovou fakturou

Zabezpečení a spolehlivost

Globálně redundantní servery, špičkové možnosti zotavení po havárii a bezpečnostní tým expertů sledujících Exchange Online 24 hodin denně: To všechno chrání vaše data. A díky garanci 99,9% dostupnosti s finanční zárukou v podobě smlouvy o úrovni služeb se můžete spolehnout na to, že váš e-mail bude pořád v provozu a funkční.

Všechno pod kontrolou

Mějte pod kontrolou prostředí vaší firmy a získejte výhodnou možnost hostování e-mailu na serverech Microsoftu. Spravujte svoji organizaci efektivně pomocí Centra pro správu Exchange – webového rozhraní s jednoduchým ovládáním. 

Snadné použití a údržba

Neomezený přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům ve všech hlavních prohlížečích a na všech zařízeních. Díky integraci s Outlookem můžou využívat rozsáhlé a známé možnosti e-mailu s přístupem offline.

Funkce

Velké poštovní schránky

Každý uživatel získá 50 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.

Podpora Outlooku

Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.

Webový přístup

Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook Web App, který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.

Aplikace Outlook

Zvyšte svoji produktivitu na telefonu a tabletu s aplikací Outlook pro iOS a Android – a brzy ve Windows 10.

Správa doručené pošty

Díky funkci Nepotřebné se můžete soustředit na ty nejdůležitější zprávy. Tato funkce čistí vaši složku Doručená pošta a nastavuje pravidla, která odpovídají vašemu způsobu práce, a využívá přitom strojové učení.

Spolupráce na dokumentech

Ukládejte přílohy jediným kliknutím přímo na OneDrive pro firmy a sdílejte odkaz na soubor, to vše rovnou z Outlook Web Appu.

Skupiny

Skupiny Office 365 zjednodušují spolupráci tím, že umožňují týmům samostatně organizovat obsah, spolupracovat v různých nástrojích a zařízeních a využívat vzájemných zkušeností.

Sdílené kalendáře a kontakty

Porovnávejte kalendáře při plánování schůzek a využívejte funkce pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování.

Aplikace jiných výrobců pro Outlook

Ušetřete čas strávený přepínáním aplikací díky modelu rozšíření, který umožňuje přidávat webové aplikace třetích stran do Outlooku i Outlook Web Appu jako moduly plug-in.

Zabezpečení

Každou poštovní schránku chrání špičková antimalwarová a antispamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.

Místní archiv

Udržujte ve složce Doručená pošta pořádek díky automatickému přesouváním starých zpráv do místního archivu.

Místní blokování pro archivaci

Místní blokování pro archivaci umožňuje zachovat odstraněné a upravené položky z primárních poštovních schránek a místních archivů uživatele.

Neomezené úložiště

Uživatel může využívat neomezené úložiště (50 GB úložiště v primární poštovní schránce a neomezené úložiště v místním archivu).

Hostovaná hlasová schránka

Hostovaná služba Jednotné zasílání zpráv nabízí odpovědi na volání, uživatelské rozhraní pro telefonické připojení a funkce automatického telefonického systému společnosti.

Ochrana před únikem informací

Kontrolu nad citlivými obchodními daty zajišťují integrované zásady ochrany před únikem informací založené na regulačních standardech, jako je PII a PCI, které slouží k identifikaci, sledování a ochraně citlivých dat prostřednictvím hloubkové analýzy obsahu.

Komplexní správa prostředí

komplexní správa Exchange OnlineMějte pod kontrolou prostředí vaší firmy a získejte výhodnou možnost hostování e-mailu na serverech Microsoftu. Spravujte svoji organizaci efektivně pomocí Centra pro správu Exchange – webového rozhraní s jednoduchým ovládáním. Telefonická technická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Snadné použití a údržba

administrace Exchange OnlinePokud chcete poskytnout uživatelům firemní e-mail, který potřebují k práci, je to snadnější než dřív. Automatické opravy snižují nároky na čas a úsilí potřebné k údržbě systému. Nabídněte uživatelům Místní archiv, aby měli všechny svoje důležité údaje na jednom místě. A umožněte jim neomezený přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům ve všech hlavních prohlížečích a na všech zařízeních. Díky integraci s Outlookem můžou využívat rozsáhlé a známé možnosti e-mailu s přístupem offline.